Srebrny Warkocz - Edukacja Seksualna i Seks w Wieku Dojrzałym
najlepsze przed toba

Najlepsze przed Tobą. O dojrzałej sztuce kochania

Klaudia Latosik
/
10.10.2023

Najlepsze przed Tobą. O dojrzałej sztuce kochania nowoczesnym poradnikiem dla osób 55+, które chcą się czegoś dowiedzieć o swoim życiu intymnym oraz sztuce bycia blisko ze sobą.

Oto poradnik napisany z myślą o osobach 55+, które chcą zrozumieć swoje ciało i potrzeby, i nie są gotowe, by rezygnować z tak ważnej części życia, jaką jest ars amandi.

Książka została podzielona na trzy części:

  1. Skupioną na kobiecości,
  2. Skupioną na męskości,
  3. Skupioną na byciu w parze.

O swojej pracy mówimy:

Zachęcamy Was do celebrowania własnego ciała oraz bycia razem, dla siebie. To ważne, by zawsze odnajdywać swoje źródła przyjemności i nie dać sobie wmówić, że na czułość czy pożądanie jest za późno.

Rekomendacja

Książka daje konkretne rady i rozwiązania oraz pokazuje stan najnowszych badań. Odpowiada na potrzeby sygnalizowane w ankietach przez słuchaczy warsztatów autorek, zawiera ćwiczenia i subtelne ilustracje. Czytelnik, który po nią sięgnie, znajdzie nowoczesny, przejrzysty i lekki sposób podawania treści. Serdecznie polecam!
Iwona Krynicka − wydawczyni

Autorki podjęły temat, który jest ważny w polskiej rzeczywistości. Moje badania pokazują, że większość Polek i Polaków po pięćdziesiątym roku życia niewystarczająco docenia znaczenie i wartość zdrowia oraz życia se..ualnego. Najwyższy czas oswoić czytelnika z tą ważną sferą naszego życia i go wzmocnić.
prof. dr hab. n. hum. Zygmunt Izdebski – seksuolog  

W książce znajdziecie ukryty przekaz, że na se..ualnie ciekawą starość człowiek pracuje całe życie, wsparty przez przekaz jawny, że cieszyć się nią można w każdym czasie, niezależnie od tego, czy i jak wykorzystało się etapy wcześniejsze. Bardzo polecam.
prof. dr hab. Maria Beisert – seksuolożka i adresatka w jednym

Książkę można kupić w oficynie wydawnicznej Silver pod tym LINKIEM

Udostępnij: