Srebrny Warkocz - Edukacja Seksualna i Seks w Wieku Dojrzałym

Konsultacje seksuologiczne

Klaudia Latosik
/
02.06.2021

Jeżeli chcesz zobaczyć, co możemy dla Ciebie zrobić i jak Ci pomóc, to skontaktuj się z nami e-mailowo srebrnywarkocz@gmail.com lub telefonicznie 506 390 777.

Czerpiemy z bogatej bazy wiedzy seksuologicznej i skupiamy się na poprawie i pokonywaniu trudności seksualnych. Działamy m.in. w oparciu o modele PLISSIT i GES, a także korzystamy z technik zaczerpniętych z psychologii pozytywnej, psychodynamicznej oraz poznawczo-behawioralnej. Edukujemy seksualnie, udzielamy sugestii odnośnie technik seksualnych i poznawania swojego ciała oraz partnera/ki i alternatywnych form ekspresji seksualnej.

Sex coaching obejmuje najczęściej kilka, kilkanaście sesji, podczas których realizujemy  wyznaczony przez Ciebie cel. Tworzymy przestrzeń, gdzie każdy, niezależnie od preferencji i orientacji seksualnej, może w przyjaznej atmosferze rozmawiać i dyskutować. Nie oceniamy.  Nasze spotkania odbywają się online i nie opierają się na pracy z ciałem - nie ma na nich nagości. Pracujemy nad Twoimi zasobami i wspólnie szukamy rozwiązań. Możemy zaproponować  prace domowe w postaci ćwiczeń, ale wykonujesz je tylko w swojej bezpiecznej i intymnej przestrzeni.

 

 

Udostępnij: